HR MOLLO je personálně konzultační společnost, která podporuje růst a efektivitu firem. Např. i pomocí náboru či doporučení. Nejsme personální agentura. Pokud firmám pomáháme i s náborem, známe je dobře a figurujeme ve firmě i na jiných HR pozicích jako externisté.

Finanční specialista

Naším klientem je mladá, dynamická a velmi ambiciózní společnost propojující svět financí, realit a developmentu. Firma roste a tak potřebují růst i některé její týmy, třeba ten finanční - zaujalo Vás to? Tak pokračujte ve čtení.

Orientujete se na trhu pojištění a hypotečních úvěrů, hledáte zázemí pro vlastní klientelu?

Nebo jste naopak nováček, který by se chtěl naučit pojistit klientům třeba jejich nemovitost?

Máme místo pro vás oba!

Korporátní prostředí u nás nenajdete - jsme rodinná společnost s mladým kolektivem a osobitým přístupem jak k našim klientům, tak k našim zaměstnancům.

Naší výhodou je široké portfolio finančních nástrojů, takže pokud Vás mrzí, že klientovi, kterému jste v minulosti dělal/a hypotéku (pojistku/ účet/ atd.) nemůžete pomoci s jeho dalšími finančními přání, tak u nás můžete. A nejen finančním, ale i s nemovitostmi a investicemi. Samozřejmě za to budete ohodnocený/á. Nevadí, že neznáte všechny pojistky, úvěry nebo investice, u nás se můžete vše doučit.

Věříme Vám, proto všichni naši "lidi" mají fix 8.000,-. Další ohodnocení je samozřejmě z Vašich obchodů formou provizí.

Hledáme do týmu zodpovědného člověka, týmového hráče se smyslem pro humor, a v neposlední řadě někoho, který má radost z výsledků své práce a nebojí se do práce na 100% opřít. Splňujete?

Tak nám napište!


Informace o pozici

Společnost
HR MOLLO s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 838/9, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Finanční poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.


HR MOLLO s.r.o., Kamila Hrbáčová