Obchodně-technický zástupce

Jsme menší, soukromá, ryze česká společnost, zabývající se identifikačními technologiemi převážně v průmyslu a logistice a hledáme akčního kandidáta na pozici OBCHODNĚ-TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v menším a přátelském kolektivu, kde si navzájem ceníme práce druhých.

Požadujeme:

- dokončené středoškolské vzdělání nejlépe s technickým (elektro, IT) zaměřením, možno i absolvent

- reprezentativní a příjemné vystupování, komunikační schopnosti

- zkušenost obchodního zástupce vítána

- řidičský průkaz skupiny B s praxí a ochotu cestovat

- komunikační a organizační schopnosti, cílevědomost

- samostatnost a aktivitu, orientaci na výkon a odolnost vůči stresu, pečlivost a odpovědnost

- znalost práce s PC, MS Office

- dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem

Nabízíme:

- zaměstnání v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 2002

- zajímavou práci

- platové ohodnocení - fixní plat + flexibilní složka dle výsledků

- dovolenou 5 týdnů, stravenky, telefon, notebook

- vstřícný a ochotný kolektiv, stabilní zázemí a seriózní přístup

- profesní školení

- příležitost a prostor pro seberealizaci

Náplň práce:

- vedení obchodních jednání se zákazníky a dodavateli

- prezentace produktů a řešení firmy

- samostatné zpracování nabídek a poptávek a vedení obchodních případů

- péče o zákazníky v ČR

- řešení specifických požadavků zákazníků

- akvizice nových zákazníků

- dohled nad celým obchodním případem

Nástup možný ihned

Společnost
T-TRADING s.r.o.
Adresa
U vlečky 418/2, Brno – Komárov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, IT konzultant, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.