Z důvodu razantního růstu firmy rozšiřujeme pobočku o příjemné a komunikativní spolupracovníky. Máte obchodního ducha? Pokud Vás motivuje nadstandardní finanční ohodnocení, jsme tou správnou volbou!

Chceš peníze? Přidej se k vlkům z Wall Street PRAHA

Záleží Ti na příjemné atmosféře a přátelském kolektivu? Bojíš se, že nemáš dostatečnou praxi?

To rozhodně nevadí, o své kolegy se staráme! Vše Tě naučíme

Náplň práce:

  • práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti
  • účast na obchodních jednáních
  • úzká spolupráce s ostatními členy týmu
  • účast na školeních, sebevzdělávání
  • komunikace s potenciálními klienty
  • marketingové kampaně cílené na klienty
  • administrativní činnost

Co tě bude čekat:

  • uvolněná atmosféra, skvělá parta lidí a zábava na pracovišti
  • fajn práce u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě a výplatu pošle vždy včas
  • příjemný kolektiv, který ocení Tvé úsilí a práci
  • příjemné moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností
  • neomezené volání
  • teambuildingové akce
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost stáží na našich zahraničních pobočkách

Požadujeme:

  • zvládat různorodé situace s úsměvem
  • dobrý mluvený projev
  • uživatelská znalost PC, pečlivost
  • reprezentativní komunikační schopnosti, samostatnost
  • chuť se vzdělávat

Díky kariérnímu systému se můžete stát za 6 měsíců manažerem obchodního týmu!

Jáchym, manager Zákaznické péče:

"Ahoj, jmenuji se Jáchym Moravec a v Broker Investment pracuji jako manager zákaznického teamu. V tom nejlepším případě Tě tedy tento inzerát zavede do mého týmu. V Broker Investment jsem začínal na pozici obchodníka. Následně jsem přešel do postupně se rozvíjejícího týmu, kde mi byla po 10 měsících nabídnuta příležitost vést tým. Prošel jsem si tedy celkem zajímavým kariérním růstem a o to více se nebojím dát šanci i ostatním! Pojď pracovat ke mně, ukaž v čem jsi dobrý a v čem si věříš a já Ti pomůžu, abys byl ještě lepší."

Práce je vhodná i pro absolventy, především pro muže. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 775852220.

Společnost
Broker Investment, s.r.o.
Adresa
Korunní 810/104, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 36 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Broker Investment s.r.o, Taťána Schuhová
775 852 220