Westiform je inovativní rodinná společnost s mezinárodním působením. Hlavní činností firmy je výroba světelných reklam. Svým zaměstnancům nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci v úspěšné rozvíjející se společnosti.

Obchodně technický zástupce

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • vyhledávání nových zákazníků a navazování vztahů s novými obchodními partnery v rámci ČR
  • příprava cenových nabídek
  • komplexní péče o zákazníka, udržování a rozvíjení nově nabytých vztahů se zákazníky
  • převážně práce v terénu

Co očekáváme?

  • technické vzdělání a zkušenosti na obchodní pozici
  • obchodního ducha
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • schopnost samostatné práce a organizace času, časová flexibilita
  • energické pracovní nasazení a zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • zaškolení pro danou pozici
  • finanční ohodnocení dohodou
  • motivační prémie
  • pružnou pracovní dobu
  • osobní automobil i k soukromému užívání (po prokázání odbornosti nebo získání dostatečné praxe)
  • služební notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • nástup ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis.

Westiform s.r.o.| Petra Korbelová

Bližší informace o společnosti najdete na: www.westiform.net

Společnost
Westiform s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Westiform s.r.o., Petra Korbelová
495 221 979