Základní informace:

Mezinárodní společnost zabývající se strojní výrobou hledá posilu do svého týmu konstruktérů. Je pro Vás lokalita i nabídka zajímavá? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

* zpracování příchozích zakázek
* zpracováním výkresové a technické dokumentace projektů
* podílení se na vývoji nových konstrukčních řešeních pro zákazníka
* týmová i samostatná práce na projektech
* úprava stávající výkresové dokumentace

Požadavky:

* SŠ vzdělání technického směru
* zkušenosti s 3D programem
* technické myšlení
* kreativní duch a zodpovědný přístup k práci
* AJ na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme:

* dovolená nad rámec
* sick days
* hrazené jazykové kurzy
* příspěvek na dojíždění
* kantýna s velkým výběrem

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Nabídka může zajímat uchazeče, kteří hledají práci jako design engineer, designer, projektant, strojní konstruktér, konstruktér okres Břeclav, konstruktér Pohořelice, konstruktér Novosedly, apod.