Ředitel společnosti:

Skvělá příležitost pro zkušené profesionály v oboru – vedení střední stavební společnosti s výrobou prefabrikátů v Olomouckém kraji. Společnost se věnuje především výstavbě a rekonstrukcím zemědělských staveb.

Popis pozice:

  • Řízení a vedení zaměstnanců
  • Dohled a kontrola nad plněním plánu, harmonogramů, čerpání stavebních rozpočtů
  • Rozvoj společnosti
  • Úzká spolupráce s obchodními partnery a hlavními subdodavateli

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s řízením a vedením zaměstnanců (alespoň 5 let)Praxe v oboru stavebnictví výhodou
  • Profesionální vystupování, obchodní zkušenosti, organizační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou.
  • Služební automobil, notebook a mobil.
  • Samostatnou pozici s velkou mírou zodpovědnosti.
  • Výzvu při zefektivňování procesů a využití potenciálu společnosti.
  • Nástup ihned, popřípadě dle dohody.
  • Poprosíme o zaslání Vašeho životopisu a těšíme se na osobní setkání.

Kontakt:

Blanka Lollková, asistentka ředitele

tel: 602 530 576

PREFA Troubelice a. s., Troubelice 24, 783 83 Troubelice

Společnost
PREFA Troubelice a.s.
Adresa
Troubelice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Vrcholový management, Výkonný ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PREFA Troubelice a.s., Blanka Lollková
602 530 576