Hlavní náplň práce:

• Pravidelný kontakt se zákazníkem, řešení kvalitativních neshod

• Tvorba kontrolních plánů pro svěřené projekty

• Zástupce oddělení kvality v projektovém týmu při náběhu nových projektů; vč. komunikace s centrálou

• Zajištění vzorkování (PPAP/EMPB) směrem k zákazníkovi

• Spolupráce na uvolnění nových projektů do sériové výroby

Požadavky:

• SŠ, VŠ vzdělání

• Min 2 roky praxe v oblasti kvality v prostředí automotive

• Znalost AJ (nebo NJ)

• Týmový hráč s chutí dalšího osobnostního rozvoje,

• Dobré komunikační a organizační dovednosti, loajalita,

• Řidičský průkaz sk. B,

Nabízíme:

• Stabilní zázemí mezinárodní společnosti:

• Možnost dalšího firemního vzdělávání

• Možnost dalšího růstu a interní mobility

• Zajímavé finanční ohodnocení

• Výkonové prémie a další bonusy

• 13./14. plat

• Příspěvek na závodní stravování

• 5 týdnů dovolené

• Věrnostní prémie

• Příspěvek na penzijní připojištění

• Firemní akce

Společnost
Exec-Search
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Auditor, Výrobní ředitel/manažer, Technický ředitel/manažer, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Exec-Search