Pracovní náplň:

• komunikace se zákazníkem, řešení reklamací

• komunikace specifických požadavků v rámci organizace

• návrh opatření ke zlepšení spokojenosti v rámci organizace

• organizace návštěv a auditů

• reprezentace společnosti při jednáních

• dohled nad správným uplatňováním postupu schvalování výrobků

• příprava dokumentace pro uvolňování výrobků a koordinace PPAP

• vyhodnocování kvalitativních rizik

• používání metodiky 8D

Požadavky:

• min SŠ vzdělání

• znalost norem kvality

• praxe v oblasti automotive kvality

• znalost anglického jazyka nebo německého

• uživatelská znalost práce na PC

• samostatnost

• pečlivost

Nabízíme:

• perspektivní zaměstnání v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti

• zajímavou a tvořivou práci

• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

• zajímavé finanční ohodnocení a motivační program – výkonový bonus, odměny při pracovních výročích

• benefity - 5 týdnů placené dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní připojištění, zvýhodněné telefonní tarify

Společnost
Exec-Search
Adresa
Liberecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Auto - moto, Auditor, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Exec-Search