Do týmu stabilní české společnosti s 25-letou historií, která je respektována v celém světě jako špička v oboru, hledáme VÝVOJÁŘE C++.

Společnost působí v oblasti automatizace televizního vysílání a zpravodajství. Produkty společnosti řídí vysílání televizí i produkci ve zpravodajských studiích v Evropě, Asii a Americe.

Náplň práce:

Budeš udržovat a rozvíjet serverové moduly řídící televizní technologie na základě vysílacích plánů zákazníka tak, aby mohl spolehlivě a přesně odvysílat naplánované pořady.

Tým tvoří C++ vývojáři a Java vývojáři. Požadavky na systém řeší s projektovými inženýry, kteří jsou v přímém kontaktu se zákazníkem. Někdy je nutné odladit zařízení přímo u zákazníka, proto i vývojáři mají možnost vycestovat do různých destinací za klientem.

Co je pro tuto práci důležité:

  • znalost programování v C++,
  • znalost Linux / UNIX,
  • angličtina,
  • pozitivní a proklientský přístup,
  • ochota učit se.

Co náš klient nabízí:

  • smysluplnou práci s high-end technologiemi v menší české firmě, která je světovou špičkou ve svém oboru,
  • příležitost zapojit se i do vývoje celého systému,
  • kvalitní vývojářský tým,
  • možnost pracovat i na part-time,
  • příjemné a neformální pracovní prostředí,
  • 25 dní dovolené + 3 sick days + další firemní benefity.

Pokud Tě nabídka zaujala, ozvi se nám.

Každému zájemci odpovíme.

Děkujeme!

Kontakt:

Petra Pětníková, HR konzultant

JOBPOINT Partners
Husinecká 10, 130 00 Praha 3, Žižkov

Společnost
JOBPOINT Partners, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

JOBPOINT Partners, s.r.o., Petra Pětníková