PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • akvizice nových klientů
  • podpora a komunikace se stávajícími klienty
  • správa aktivních obchodních účtů
  • plánování kampaní
  • zpracování a finalizace obchodních případů
  • práce s lidmi

POŽADAVKY

  • min. ukončené SOU/SŠ vzdělání (výuční list, maturita)
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrá znalost českého nebo slovenského jazyka (další jazyky výhodou)
  • komunikativnost, flexibilita, týmový duch
  • ochota učit se novým dovednostem
  • uživatelská znalost na PC

CO NABÍZÍME

  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • fixní mzda + provize z prodeje
  • pravidelné bonusy
  • systém vzdělání a pravidelná školení
  • karierní růst
  • možnost seberealizace
  • firemní akce a teambuilding
  • cestování v rámci poboček
  • smlouva HPP/ŽL

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Společnost
ThinkMarkets
Adresa
Pražákova 1008/69, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.