Copywriter (psaní textů, možné i bez zkušeností)

Náplň práce

Psát úderné reklamní i webové texty. Budete zodpovědní za přípravu kreativních textů pro SEO, reklamy a kampaně na sociálních sítích pro naše klienty.

Požadavky

  • Práce na IČO je to, co chcete.
  • Můžete k nám na loď naskočit ihned (už včera bylo pozdě).
  • Svoji práci brát vážně a dát do toho všechno.
  • Perfektní znalost českého jazyka (výborná gramatika, stylistika, pravopis a slovní zásoba).
  • Spolehlivost a samostatnost.
  • Charakter týmového hráče.
  • Jste schopni porozumět cílům zákazníka.
  • Uživatelská znalost práce s PC, včetně MS Word, Excel, atd.
  • Výhodou: dobrá znalost anglického jazyka.
  • Výhodou: zkušenosti s psaním reklamních textů.

Co nabízíme

  • Pečlivost a snaha budou odměněny navyšováním platových podmínek.
  • Dlouhodobé, stabilní zaměstnání na plný úvazek na dobu neurčitou.
  • Prostor pro další profesní růst.
  • Veškeré potřebné vybavení.
  • Kolektiv mladých lidí.
  • Práci na tematicky různorodých komerčních projektech.
  • Vzdělávání v oblastech: SEO, PPC, SMM, tvorba web. stránek (a v dalších online propagačních sférách)
  • Termín nástupu ihned
  • Možnost pracovat čas od času z domova (max. 1x za měsíc)
  • 4 týdny dovolené (možnost placené dovolené)
  • Vlastní organizace práce a prostor pro tvé kreativní nápady (důležitý je pro nás výsledek, nikoli postup)
  • Možnost přesčasů a různých dodatečných přivýdělků

Buduj u nás kariéru

Pokud vás kromě copywritingu a SMM zajímá ještě nějaká další oblast online marketingu, rádi vás všechno naučíme a svěříme vám další odpovědnosti.

Budete mít možnost podílet se na čemkoli z oblasti tvorby webových stránek, tvorby webového obsahu, SEO, PPC nebo SMM.

Finanční ohodnocení a forma zaměstnání

30.000 Kč měsíčně (fixní částka)

Práce na živnostenský list (IČO) se smlouvou o spolupráci. Na konci každého měsíce vystavujete fakturu na onu fixní částku.

Místo výkonu práce a pracovní doba

Praha 9, Pod pekárnami 10

Po-pá: 09:00 - 17:30.

Kdo jsme

TopRanker.cz - online marketingová agentura se zaměřením na SEO, tvorbu webových stránek, PPC a SMM. Budujeme pozice ve vyhledávačích, návštěvnost i konverzní poměr. Spolupracujeme s klienty po celém světě a naším cílem je maximalizovat rentabilitu jejich webových stránek.

Abychom nemluvili jen tak naplano, zde jsou pro příklad některé z výsledků naší práce:

  1. Realitní portál Eurobydleni.cz nás oslovil s cílem zastavit úbytek návštěvníků na svém webu. Díky naší více než rok trvající správě SEO a průběžnému zkvalitňování webového obsahu narostly počty návštěv o 523% a web se tak stal v polovině roku 2019 jedním z nejnavštěvovanějších svého druhu v Česku.
  2. Studio permanentního make-upu v Praze, jehož web navštíví pouhých 43 lidí za měsíc, nebude mít dlouhého trvání. Radikální úprava webu, linkbuilding a SEO v naší režii přineslo za 14 měsíců práce tomuto kosmetickému studiu celkem 6685 návštěv za 1 měsíc a v podstatě jej zachránilo!
  3. I s malým rozpočtem a minimem času jdou dělat velké věci. Důkazem je naše tříměsíční práce na webu únikových her EXITDOOR.cz v Ostravě. Díky lepšímu SEO, odstranění technických závad a vytvoření kvalitního blogu se nám zde povedlo zvednout měsíční návštěvnost o celých 939%.
  4. Takřka od píky jsme vytvořili web pražského masážního salónu. Napsání kvalitních textů s přihlédnutím k SEO, technická optimalizace webu, doplnění metatagů, linkbuilding, zvýšení konverzního potenciálu a publikace relevantních PR článků – to vše zvýšilo za 7 měsíců práce průměrnou návštěvnost webu o 375%!

Chcete se taky zúčastnit podobných zajímavých projektů? Neváhejte se nám ozvat!

Více informací o nás i našich projektech najdete na www.topranker.cz

Kontakt

Pokud chcete pracovat v našem týmu, je potřeba dodržet VŠECHNY pokyny, které zašleme v zprávě odpovědi.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Zasláním životopisu uděluje uchazeč souhlas se zpracováním a uchováním jeho osobních údajů na dobu neurčitou do odvolání ve smyslu § 5 odst. 2 a5 zákona č. 101/2000 sb., zákon o ochraně osobních údajů pro účely personálního oddělení. Souhlas je poskytnut v rozsahu zaslaných údajů. Uchazeč zasláním životopisu potvrzuje, že uvedené osobní údaje jsou pravdivé a správné.

Společnost
Topranker.cz s.r.o.
Adresa
Pod pekárnami 245/10, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Média, reklama a PR, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Topranker.cz s.r.o., Maksym Kovryhin
+420 775 060 843