Witty Trade je distributorem mobilních telefonů a zařízení konceptu Internet of Things (IoT). Jde o zásadní trend v oblasti obsluhy elektrických spotřebičů a jejich komunikace mezi sebou.
Díky této technologii postavené na bezdrátovém přenosu dat a internetu je umožněno pomocí např. svého chytrého telefonu na dálku nastavit vysávání, hlídat kvalitu ovzduší a zapnout čističku vzduchu, ovládat osvětlení či ho automaticky naplánovat v závislosti na denní době, sledovat kamery a čidla monitorující domácnost, atd.
Na nejvyšší partnerské úrovni působíme coby oficiální distributor značek Xiaomi, Roidmi, Huami, 360, Yeelight, 1More a dalších uznávaných výrobců. Přední české e-shopy i tradiční prodejci IT a elektra spoléhají na naše služby a sortiment. Zásobujeme například Alza.cz, CZC.cz, DATART, Amazon, Electro World, Mall.cz, OKAY a další. Spolupracujeme s více než 1 000 aktivními obchodními partnery.
Již od svého vzniku v roce 2011 si udržujeme pozici jednoho z klíčových českých distributorů elektroniky. Jsme stabilní společností, která klade důraz na komplexní služby ke všem značkám, které v ČR a dalších zemích Evropské Unie zastupujeme. Cílem je udržovat a rozvíjet dobré vztahy s obchodními partnery. Oblíbené jsou produktové akce, které umožňují odběr zboží za výjimečných podmínek. Během svého působení jsme dosáhli řady veřejných ocenění.
Witty Trade své zaměstnance vede k otevřenosti a vstřícnosti k obchodním partnerům. Snažíme se uspokojit jejich nejnáročnější požadavky a udržovat oboustranně výhodné obchodní vztahy. Hlavním cílem společnosti pro rok 2018 bylo otevření vlastní retailové sítě obchodů Xiaomi napříč obchodními centry v ČR, což se nám podařilo.
Chcete být součástí naší společnosti a máte ambici s námi budovat a posilovat značku? Přidejte se do našeho týmu!

Specialista pro tvorbu manuálů

Co vás čeká

  • tvorba manuálů v Adobe InDesign
  • přenos dat z anglických manuálů do šablon
  • editace obrázků (bitmap + vektor)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • perfektní znalost programu Adobe InDesign
  • základní znalost programů Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • alespoň 1 rok zkušeností s DTP
  • znalost předtiskové přípravy
  • AJ

Informace o pozici

Společnost
Witty Trade s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Korektor, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Witty Trade s.r.o., Kateřina Tisoňová