Staňte se součástí rakouské společnosti zabývající se developmentem a správou nemovitostí v Jižních Čechách (zaměření převážně na rekreační letoviska (Lipno/Orlík).

Sídlo kanceláře je v Lipně nad Vltavou, občasný home office je ale možný.

Vaší pracovní náplní bude:

• úprava brožur prodejní expozice
• spolupráce s grafickými designéry a agenturami
• marketingové plánování
• spolupráce s partnerskými společnostmi ohledně online marketingu
• prodej nemovitostí

Požadujeme:

• znalost německého nebo anglického jazyka, znalost ostatních jazyků výhodou
• zkušenosti s prodejem nemovitostí
• znalost programů Adobe Illustrator nebo Photoshop
• zkušenosti s vedením zaměstnanců výhodou
• zkušenosti s marketingem v oblasti realit výhodou
• cit pro estetiku

Nabízíme:

• nadstandardní měsíční mzdu
• bonusy z prodeje bytů/domů
• různorodou pracovní náplň
• slevy u našich partnerů
• mobilní telefon a notebook

V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte prostřednictvím odpovědního formuláře. Životopisy nám prosím zasílejte v německém či anglickém jazyce.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Společnost
DATA JOBS CZ s.r.o.
Adresa
Lipno nad Vltavou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

DATA JOBS CZ s.r.o., Laura Schenková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.