Naší doménou je komplexní řešení klientských potřeb. Pomáháme značkám růst a klientům generovat profit. Náš tým je odborně zdatný ve všech disciplínách - ATL, BTL, ONLINE. Jsme součástí Grey Group a WMC Group spolu s Actum Digital a yachting.com, se kterými sdílíme kanceláře a znalosti.
Více o nás a našich klientech se dozvíte na www.grey.cz.

ACCOUNT MANAGER - GREY

Jsi 1-3 roky na pozici Account Manager v reklamní agentuře, máš zkušenosti se samostatným accountováním komplexních komunikačních kampaní (ATL, online, BTL) a chceš dělat to samé ale v novém prostředí s novými lidmi a na nových klientech? Chceš pracovat ve firmě, která umožňuje fungovat v režimu půl na půl HO/kancelář, tedy hodně svobody, která však vyžaduje vysokou míru odpovědnosti a organizovanosti? Nebo dáváš přednost trávit většinu pracovních dnů v moderních kancelářích s vlastním barem, krásnou terasou a běžeckou dráhou na střeše?

Grey, 63 lidí, agentura, která má i teď spoustu práce a otevírá nové pozice, lokalizace ve Visionary u metra Nádraží Holešovice, fajn tým, někdy trocha toho soutěživého napětí mezi kreáčem a accountem, s čímž si ostřílený account poradí natotata. Víc na www.wmcgrey.cz.

Account Manager je u nás manager proto, že pracuje samostatně na realizaci celé kampaně, i velké, kde se propojují všechny linky – above, under i on. Zajímá se o svoje brandy i z marketingového pohledu a umí s klientem rozvíjet debaty nad briefem. Zdárně pak svoje znalosti přetvoří do kreativního briefu, jímž správně nasměruje kreativcovo tvoření.

Umí přemýšlet v číslech, dělat rozpočty a dealy s dodavateli. Ví, co je to revenue, profit margin, fee a fixed price/fixed time. Neprokrastinuje, když má udělat report pro klienta. Umí se dobře bavit na dotočné.

Protože jsem vyhráli dalšího velkého klienta, potřebujeme nástup asap.

Splňuješ-li naše představy, ozvi se!

Markéta, ejčáristka


Informace o pozici

Společnost
WMC Praha, a.s.
Adresa
Plynární 1617/10, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel