Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

sociální pracovníka/nice pro terénní krizovou pomoc

Středisko celostátních programů a služeb

hledá sociálního pracovníka pro terénní krizovou pomoc s celorepublikovou působností. Cílová skupina: oběti obchodu s lidmi, osoby zneužívané na trhu práce, oběti trestné činnosti

Kritéria a požadavky:

  • Ukončené vzdělání v oboru sociální práce (Dis., Bc. či Mgr.)
  • Zkušenost s poskytováním sociálních služeb
  • Trestní bezúhonnost
  • Odolnost vůči psychické a stresové zátěži
  • Motivace k výkonu nabízené práce
  • Samostatnost, spolehlivost, trpělivost
  • Znalost bulharštiny, rumunštiny, ukrajinštiny nebo ruštiny výhodou
  • Ukončený kurz krizové intervence výhodou
  • Znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • Řidičský průkaz skupiny B + aktivní řidič
  • Praxe v sociální službě krizová pomoc výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v církevní organizaci na plný úvazek
  • Dobré zázemí v kanceláři pro přípravu terénní práce
  • Podporu dalšího vzdělávání v oboru (školení, odborné stáže)
  • Práci pod supervizí
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days za kalendářní rok + dva dny placeného volna (zelený čtvrtek, silvestr)
  • Mobilní telefon a notebook
  • Jazykové vzdělávání v rozsahu 4 hodiny měsíčně v pracovní době
  • Nástupní mzdu 27 000 Kč btto

Náplň práce:

  • Terénní práce s klienty v jejich přirozeném prostředí
  • Výjezdy za klienty po celé ČR
  • Doprovody/asistence u klientů při komunikaci s úřady/institucemi
  • Aktualizace a tvorba metodik

Nástup možný ihned.

Výběrové řízení probíhá průběžně.

Strukturované CV a motivační dopis zasílejte prosím na e-mail. Informace k výběrovému řízení poskytneme rádi také na telefonním čísle +420 731 527 833

Další informace o naší organizaci najdete zde: www.diakonie.scps.cz

Adresa
Čajkovského 1640/8, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Bulharština (Mírně pokročilá) nebo Rumunština (Mírně pokročilá) nebo Ruština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.