Zásilkovna vznikla před 10 lety jako technologický start-up. A přestože už dávno nejsme start-up, jsme super cool tým a míříme stále výš. Stáváme se technologickou firmou, která udává trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU. Zatím se nám to daří a rosteme rychlým tempem - přidej se k nám a budeš růst s námi!
Naším core businessem je digitální platforma a přeprava zboží od e-shopů v rámci naší franšízové sítě výdejních míst, která je jedna z největších v Evropě!

Senior Finance Associate

Pokud máš dlouhodobé zkušenosti v oblasti financí, baví tě čísla a přehledné tabulky a nebojíš se nalodit do kosmicky rychlé moderní firmy, pak jsi možná ten pravý/á do našeho týmu. Přijď s námi plánovat a hledat nová řešení v oddělení, které řídí a optimalizuje veškeré finanční procesy v rámci holdingu a nabízí spolupráci na velkém a dynamickém projektu.

Náplň práce:

  • podpora v rámci řízení finančních procesů ve skupině (EMEA region),
  • měsíční a roční closing (účetnictví a reporting),
  • budgeting a forecasting,
  • Ad-hoc analýzy (revize business casů, analýza profitability atd.),
  • navrhování procesů (datové toky, reporting, closing, pricing atd. – prostě vše 😊),
  • spolupráce na projektech (např. implementace ERP),
  • podpora CFO.

Požadujeme:

  • zkušenosti s financemi v mezinárodním prostředí alespoň 5 let,
  • komplexní znalost (účetnictví, daně, treasury, reporting),
  • MS Excel – pokročilá úroveň (znalost maker výhodou),
  • AJ – alespoň B1,
  • chuť pracovat na velkém a dynamickém projektu.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP – plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • stravenky 100,- Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem (vážně, nechceme od tebe žádný příspěvek)
  • vzdělávací program / školení
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • ZDARMA - možnost využití služeb Zásilkovny
  • dárek ke svatbě / narození miminka
  • Multisport kartu
  • káva, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • možnost podílet se na rozvoji rychle se rozrůstající společnosti
  • firemní akce
  • počítač a telefon
  • nástup možný ihned
  • otevřenou a přátelskou atmosféru, kde věta "Jsme rodina" není jen prázdnou frází

Společnost
Zásilkovna s.r.o.
Adresa
Lihovarská 1060/12, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční poradce, Finanční ředitel/manažer, Účetní, Finanční účetní, Specialista treasury, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Zásilkovna s.r.o., Markéta Bukačová