AFS je mezinárodní nevládní organizace působící na poli mezikulturního vzdělávání. Pracujeme především se středními školami, středoškolskými studenty a rodinami.

Vedoucí programového oddělení

Mezinárodní vzdělávací organizace AFS Mezikulturní programy, o.p.s., hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vedoucí programového oddělení

Náplň práce:

  • Řízení programového oddělení
  • Strategický rozvoj vzdělávacích programů – programu studium v zahraničí a hostitelského programu
  • Spolupráce s marketingem
  • Spolupráce s relevantními úřady a státními institucemi (MZV, MVČR, MŠMT)
  • Spolupráce s partnerskými kancelářemi po celém světě

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání nebo SŠ s odpovídající zkušeností
  • Praxi alespoň 5 v managementu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Manažerské dovednosti, strategické myšlení a organizační schopnosti
  • Smysl pro zodpovědnost, samostatnost
  • Časovou flexibilitu
  • Výhodou je: zkušenost práce v mezinárodním vzdělávacím sektoru

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní vzdělávací organizace
  • Dynamické a přátelské pracovní prostředí
  • Prostor pro inovativní nápady
  • Prostor pro další osobní vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity
  • Lokalita: Praha 2, Vinohrady

Životopis a motivační dopis posílejte 20. 3. 2020

Nástup: 1. června nebo po dohodě

Společnost
AFS Mezikulturní programy
Adresa
Jana Masaryka 945/44, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Personalistika a HR, Vrcholový management, Vzdělávání a školství, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Obchodní ředitel/manažer, Personalista, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace