Náplň práce:

  • Návrh technického řešení projektů (nerezové bazény a vířivky na míru, ocelové konstrukce)
  • Vytváření výkresové, výrobní a montážní dokumentace
  • Spolupráce s výrobním oddělením
  • Úpravy a změny výkresové dokumentace
  • Vypracování technických specifikací, jejich optimalizace

Nabízíme:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Zajímavou práci s kvalitními technickými produkty
  • Rozvoj profesních znalostí
  • Zázemí prosperující české společnosti

Hlavní požadavky na tuto pozici jsou:

  • Vzdělání VŠ/SŠ technického směru
  • Znalost 2D a 3D konstrukčního software - AutoCAD, SOLIDWORKS
  • Spolehlivost
  • Technické myšlení
  • Aktivní přístup
  • Odpovědnost a systematičnost
  • Znalost práce na PC
  • Angličtina výhodou
  • Praxe v oboru výhodou

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš profesní životopis. Dále prosím připojte stručný motivační dopis.

Společnost
Imaginox a.s.
Adresa
Vrchotovy Janovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Projektant, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.