Ragwear je úspěšná na streetwear orientovaná módní značka založená v roce 1997 se sídlem v Praze. Firma se úspěšně rozvíjí, a proto v současné době hledáme nového/novou kolegu/kolegyni na pozici

Cheef Financial Officer (CFO)

Náplň práce:

  • vedení finančního týmu
  • odpovědnost za práci celého finančního oddělení
  • vytvoření a nastavení interních procesů ve společnosti, zejména vytvoření interních pravidel a interních směrnic,nastavení jednotlivých kompetencí a pravidel autorizací konkrétních úkonů
  • zaměření se na kontrolu výdajů společnosti (audit výdajů, generování úspor), a to v souvislosti s dodavateli, bankami, automatizovat rutinní práci
  • zaměření se na efektivní finanční procesy (proces plateb, pozdní úhrady, podmínky placení u dodavatelů, nabídky bank), kontrola uvedených procesů
  • zaměření se na efektivitu zaměstnanců
  • zaměření se na efektivní reporting (množství obchodů podle produktů, zákazníků, profitu, pozdních úhrad, statistika výnosů a ztrát podle předmětu apod., inventury, statistika pohledávek atd.), vytvoření adekvátních reportovacích nástrojů
  • zaměření se na rozpočet a plánování (strukturovaný příjem, výdaje, zisky a ztráty, cash flow, investice)
  • zaměření se na produktovou kalkulaci společnosti
  • komunikace a zajištění právního servisu (vzory smluv, revize smluv atd.)
  • monitorování a řízení implementace strategického obchodního plánu
  • správa kapitálových požadavků a rozpočtových procesů společnosti
  • zavádění postupů tzv. nejlepší praxe
  • účast na klíčových rozhodnutích jako člen výkonného managementu
  • reportování finančních výsledků majiteli firmy
  • denní monitorování měny, se kterými společnost obchoduje
  • spolupráce se smluvní bankou ve věci monitorování měny
  • vedení a správa důležitých finančních nástrojů společnosti, což zahrnuje především spolupráci a budování obchodních vztahů s bankou poskytující factoringové služby
  • řízení a vedení týmu pro správu pohledávek
  • péče o zákazníky, zejména pokud jde o udržení rozpočtu každého jednotlivého zákazníka v rámci jeho ratingů
  • sledování jednotlivých prodejních sezón ve vztahu k zákazníkům společnosti, pokud jde o jejich ratingy, spolu s faktoringovou bankou a pojišťovacím partnerem společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru