Co vás čeká:

Jsme dceřiná společnost rakouské firmy s inovativní hygienou.
Hledáme novou kolegyni / nového kolegu do zaběhlého týmu na pozici junior účetní se znalostí německého jazyka.

Pracovní náplň:

- vedení a zpracování účetnictví pod dohledem rakouského účetního
- kontrola saldokont odběratelů a dodavatelů
- vedení pokladny
- vedení upomínek, koordinace, kontrola a řízení pohledávek
- kontrola, příprava a podávání daňových hlášení pro FÚ (DPH, kontrolní hlášení, silniční daň)
- zadávání telefonických objednávek do systému
- komunikace se zákazníky a dodavateli

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- požadujeme středoškolské vzdělání ekonomického směru nebo praxi v oboru
- znalost německého jazyka/anglického jazyka - převážně e-mailová komunikace s rakouským hlavním účetním
- znalost MS Office

Výhodou bude:

- znalost programu Navision

Co vám můžeme nabídnout:

- standardní pracovní poměr v úspěšné mezinárodní společnosti
- zajímavou a různorodou pracovní náplň
- další vzdělávání
- motivující finanční ohodnocení
- příjemné prostředí
- zdokonalování jazykových a účetních znalostí praxí

Plat:

30 000 - 35 000 Kč dle zkušeností a znalostí

Nástup:

březen 2020

Společnost
Hagleitner Hygiene Česko s.r.o.
Adresa
Komerční 465, Nupaky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Asistentka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hagleitner Hygiene Česko s.r.o., Hana Mastná