TOTAL SERVICE a.s. působí na českém trhu již 22 let. Našimi zákazníky jsou středně velké a velké české společnosti, významné nadnárodní korporace i organizace statní správy.
Mnoho let v řadě se nám úspěšně daří získávat nové zákazníky a především zvyšovat objem poskytovaných služeb i obrat firmy.
V současnosti máme téměř 120 zaměstnanců, z nichž okolo 80% tvoří technickou divizi, složenou z IT odborníků - techniků, konzultantů a analytiků.
Přestože neustále rosteme, jsme dobře sladěný tým, který přináší skvělé výsledky společnosti a spokojenost zákazníkům. Těší nás společná práce, naše projekty nám pomáhají se dále rozvíjet a vzdělávat a přinášejí neustálé inovace.
Každý z nás je zajímavou osobností s vlastními zájmy, takže se vzájemně obohacujeme a inspirujeme.
Jsme hrdí na to, že stále ještě dokážeme udržet ducha rodinné firmy a lidský přístup uvnitř a neustále se zlepšovat směrem k našim zákazníkům.

Analytik kybernetické bezpečnosti / Security Analyst

Máme moc šikovné kolegy obchodníky a stále nám přibývají nové zajímavé projekty v oblasti security. Proto doplňujeme náš tým o další kolegy/ně. Do našeho oddělení Security Response Team, který zajišťuje služby specialistů v oblasti řízení a nastavování bezpečnostních procesů, implementace bezpečnostních služeb a projektového řízení, nyní rádi přijmeme nové kolegy/ně na pozice

ANALYTIK KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI (junior až senior)

Co bude Vaším úkolem?

  • analýza bezpečnostních událostí a incidentů
  • návrhy opatření za základě výstupů z analýzy
  • simulace útoků v testovacím prostředí
  • přijímání hlášení o bezpečnostních událostech
  • příprava a zpracování manažerských reportů
  • konzultace výstupů z analýz/reportů u zákazníků

Jaké znalosti a zkušenosti má ideální uchazeč/ka?

  • SŠ/VŠ, nejlépe technického směru
  • zkušenosti s prováděním bezpečnostních analýz
  • přehled v oblasti kybernetické bezpečnosti - zájem o obor
  • technickou znalost AJ
  • certifikace v oblasti security výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • nové kanceláře v širším centru Prahy
  • práci v menším přátelském týmu
  • možnost dalšího profesního rozvoje
  • zapojení do zajímavých a různorodých projektů
  • občasnou práci z domova (home office)
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • nástup ihned nebo dohodou

Díky množství projektů Vám pozici v rámci týmu ušijeme na míru.
Jedno Vám můžeme slíbit - u nás se nudit nebudete Vy, ani Vaše hlava! :)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu prostřednictvím odpovědního formuláře. Vámi zaslané podklady zpracujeme co nejdříve a ozveme se Vám v průběhu několika pracovních dní.

Společnost
TOTAL SERVICE a.s.
Adresa
U Uranie 954/18, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Správce operačních systémů a sítí, Support IS, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel