AGC Building & Industrial, přední evropský výrobce plochého skla.

Divize AGC Building & Industrial, součást společnosti AGC Glass Company, vyrábí, zpracovává a distribuuje ploché sklo pro stavební průmysl, solární průmysl a pro aplikace založené na špičkových technologiích.
Náš společný cíl je shrnut ve firemní vizi: „Sklo vytváří emoce tím, že propojuje lidi s jejich prostředím“.

Nechceme jen zaměstnance, chceme partnera, kolegu a někoho, kdo vidí smysl v tom, v čem ho vidíme my : Otevřeně komunikovat, neustále tvořit a díky tomu se společně rozvíjet!
Hledáme nového kolegu / kolegyni do našeho týmu na pracovní pozici:

MANAŽER KVALITY

Divize AGC Building & Industrial, součást společnosti AGC Glass Company, vyrábí, zpracovává a distribuuje ploché sklo pro stavební průmysl, solární průmysl a pro aplikace založené na špičkových technologiích. Hybnou silou naší firmy jsou čtyři strategické obchodní jednotky:
• Primary Glass
• Processed Glass
• Distribution
• New Business and Industrial.

8 400 našich zaměstnanců působí na více než 100 místech po celé Evropě, od Španělska až po Rusko. Náš společný cíl je shrnut ve firemní vizi: „Sklo vytváří emoce tím, že propojuje lidi s jejich prostředím“.

Co Vám můžeme nabídnout?

- Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci ve významné výrobní společnosti
- Zázemí silné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
- Garantovanou výplatu 13. a 14. mzdy dle Kolektivní smlouvy
- Motivační finanční ohodnocení + roční odměny
- Služební vozidlo a telefon k soukromým účelům
- Příležitost dalšího rozvoje, postupné získávání odborných znalostí a dovedností
- Rozmanitou a zajímavou náplň práce
- Týden dovolené navíc nad rámec Zákoníku práce + 3 dny "SICK DAYS"
- Moderní zaměstnanecké benefity + systém zaměstnanecké Cafeterie ve spolupráci se Sodexo Pass a.s.

Co bude Vaší náplní práce?

- Jako představitel managementu pro kvalitu budete zodpovídat za řízení oddělení kvality
- Metodicky řídit zavádění a zdokonalování systému řízení kvality
- Řídit úsek vstupní, mezioperační a výstupní kontroly jakosti
- Řídit reklamace / interní neshody, reportovat výsledky a nastavovat akce pro zlepšení
- Provádění procesních kontrol a interních auditů
- Průvodce externích auditorů (ISM, ISO, EN, zákaznické)
- Spolupráce na nových fasádních projektech (vyrobitelnost, plnění požadavků zákazníka)
- Dohled nad kvalitativní dokumentací
- Školení zaměstnanců v kvalitě
- Vytváření nových procesů
- Řídit tým pracovníků oddělení kvality (menší tým do 10 členů)

Co od Vás požadujeme?

- Vysokoškolské vzdělání technického směru + praxe na podobné pozici
- Znalost norem ISO 9001
- Výhodou znalost výrobní evropských norem pro stavební sklo
- Znalosti a zkušenosti s praktickým použitím nástrojů kvality
- Angličtina na pokročilé úrovni slovem i písmem
- Řidičský průkaz skupiny B
- Loajalitu, komunikační, řídící a koordinační schopnosti

Společnost
AGC Processing Teplice a.s., člen AGC Group
Adresa
Za drahou 462, Teplice – Řetenice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Vrcholový management, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AGC Processing Teplice a.s., člen AGC Group, Eva Hrubešová