Autocentrum DAVO CAR, s.r.o.
Dynamicky rostoucí autobazar, měnící se v komplexní centrum auto služeb.
Autocentrum DAVO CAR je 3. největším prodejcem ojetých vozů v rámci České republiky s obchodovanými více než 6 000 vozy za rok.
Staňte se součástí skvělého pracovního týmu!
Rádi přivítáme v našich řadách každého, kdo má chuť na sobě pracovat.
Klademe důraz na dobrý kolektiv, který je nedílným základem úspěchu naší společné
práce.

Výkupní technik

Náplň práce

  • výkup vozidel
  • posouzení vykoupených vozů a případná kalkulace oprav
  • komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • výbornou orientaci na automobilovém trhu (znalost značek, modelů, cen..)
  • ŘP. skupiny B
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu cestovat
  • obchodní a vyjednávací schopnosti
  • spolehlivost a komunikativnost
  • znalost PC

Nabízíme

  • motivační platový systém
  • pracovní doba dlouhý/krátký týden
  • stabilní zaměstnání v moderní a rostoucí firmě českého majitele

Společnost
DAVO CAR, s.r.o.
Adresa
Olbramovice – Olbramovice Ves
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel