Skupina Neovize zastřešuje síť zdravotnických zařízení v České republice a na Slovensku, která poskytují špičkovou péči v oblasti oftalmologie, urologie, diabetologie a endokrinologie. Naším cílem je zajistit léčbu na takové úrovni, aby ji každý z nás rád doporučil všem svým blízkým. Hledáme do našeho týmu člověka, který bude sdílet naše hodnoty a nadšení pro kvalitní služby.

Technický manager

Náplň práce:

Řízení a koordinace všech činností technického úseku - zdravotnická technika, klíčové technologie, správa budov a majetku, inženýrsko-investiční činnosti, IT (správa sítě a stanic, spolupráce s externími dodavateli, standardizace, bezpečnost)

Technický a technologický rozvoj skupiny.

Optimalizace technických procesů a zvyšování jejich efektivity.

Efektivní řízení nákladů celého úseku.

Úzká spolupráce se zdravotnickým personálem a TOP managementem.

Vedení týmu s důrazem na delegování úkolů, průběžnou kontrolu jejich včasného plnění a dosažení vytyčených cílů.

Komplexní odpovědnost za veškeré technické vybavení vč. návrhu investiční strategie.

Požadujeme:

Vzdělání SŠ/VŠ technického směru

Praxe na obdobné pozici min. 3 roky

Schopnost prioritizace, plánování, optimalizace procesů, hledání nových řešení

Proaktivní přístup, chuť se vzdělávat a zdokonalovat se

Dostatek energie, jasnou představu, jak svůj tým posouvat kupředu a přirozeně si budovat respekt a důvěru

Znalost IT problematiky na odpovídající úrovni (min. schopnost orientovat se v dané oblasti)

Aktivní angličtina v technické oblasti (komunikace se zahraničními dodavateli)

Aktivní řidič skupiny “B”

Nabízíme:

Prostředí úspěšné, inovativní a pacientsky orientované multioborové zdravotnické skupiny

Práce s nejnovějšími technologiemi a přístroji

Možnost aktivně se podílet na rozvoji skupiny a uplatňovat své myšlenky a návrhy

Profesní růst, vzdělávání, aktivní i pasivní účast na odborných akcích v ČR i v zahraničí

Velice zajímavou pracovní příležitost v přátelském a profesionálním kolektivu

Stabilní zázemí a podporu ze strany TOP managementu

Pracoviště v atraktivní lokalitě v blízkosti metra Pankrác

Firemní benefity - nadstandartní zdravotní péče pro zaměstnance i rodinu, zaměstnanecké slevy v oční optice

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Společnost
Neovize Group s.r.o.
Adresa
Budějovická 778/3a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel