Req ID 5377 | Plzen, Česká republika

Do vývojového centra v Plzni hledáme nové kolegy a kolegyně pro oblast výzkumu a vývoje produktů z hlediska akustiky, modální analýzy a NVH problematiky.

Co budete dělat

  • Přípravu komplexních FEM modelů pro modální analýzy a NVH (HYPERWORKS, PERMAS, Matlab a další),
  • Vyhodnocení výsledků dynamické tuhosti a akustiky,
  • Komunikakovat s oddělením konstrukce, vývoje a zákazníkem (interní, OEM),
  • Podílet se na vytváření standardů výpočtových metod.

Co byste měli mít

  • Vzdělání z technického oboru (inženýrská nebo aplikovaná mechanika, obory matematicko-fyzikální, apod.),
  • Znalost principů mechaniky a dynamiky,
  • Zkušenosti s FEM nástroji (např. Ansys, Abaqus),
  • Angličtinu na komunikativní úrovni,
  • Ochotu cestovat (příležitostné služební cesty).

Výhodou

  • Znalost programování,
  • Zkušenost s CAD softwary (Creo, Catia, Solidworks, Inventor, apod.).

Co u nás získáte

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • Spolupráci na mezinárodních projektech,
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok),
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • Možnost Home Office (5 dní/měsíc) a 25 dní dovolené,
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
  • Stravenky (110 Kč/den), benefit program Cafeterie (6000 Kč/rok) a další.

Staňte se součástí ZF jako FEM výpočtář (dynamika, NVH)! Váš životopis zasílejte v ANGLICKÉM jazyce.

Společnost
ZF Česká republika
Adresa
Macháčkova 925/24, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Technika a vývoj, Strojní inženýr, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ZF Česká republika, Tereza Včeláková
+420 373 736 489
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.