Společnost Partec a.s. pracuje na vývoji a výrobě vysoce automatizovaných výrobních linek. Modernizujeme, inovujeme a neustále se zlepšujeme v oblasti technologií a automatizace elektromechanických sestav. Ve vývojovém pracovišti v Uherském Ostrohu spolupracují odborné týmy na kompletní realizaci projektů – konstrukci, montáž, programování i uvedení do provozu. Společně vytvářejí úspěšné projekty, kde každý přispívá svými nápady a myšlenkami.

HLAVNÍ KONSTRUKTÉR

Pro oddělení konstrukce hledáme zkušeného konstruktéra, který umí zužitkovat svoje dosavadní zkušenosti a bude odbornou podporou pro tým konstruktérů.

Co vás čeká?

  • Vedení týmu konstruktérů a odborný dohled na vývojových projektech
  • Návrhy nových konceptů pro konstrukční řešení výrobních linek a jednoúčelových strojů
  • Konstrukční práce ve 3D systému Inventoru
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby a technologie
  • Vedení reportingu

Proč pracovat právě pro nás?

  • Jsme stabilní mezinárodní společnost a dále chceme růst!
  • Budete pracovat na náročných projektech, které posouvají obor automatizace kupředu
  • Vytváříme prostředí pro rozjezd vašich nápadů a jejich úspěšnou realizaci
  • Povedete kolektivu zkušených i mladých konstruktérů, kde uplatníte své dosavadní zkušenosti
  • Spolupracovat budete napříč odděleními a vidět výsledky své práce
  • Nabízíme motivující mzdové ohodnocení a atraktivní bonusy
  • Extra bonusy: balíček manažerských benefitů, 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, příspěvek na závodní stravování

Co musíte znát mít umět?

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • Dlouholetá předchozí praxe v oboru konstrukce
  • Schopnost vést lidi, případně předchozí zkušenosti s vedením
  • Pozitivní a aktivní přístup k řešení problémů
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou

Více informací o naší společnosti naleznete na webových stránkách www.partec.cz

Zašlete nám váš strukturovaný životopis s vaši fotografií, rádi vás pozveme na pohovor a domluvíme se na spolupráci. Jakékoliv dotazy k výše zmíněné pozici Vám rádi zodpovíme na telefonních čísle 572 420 713

Společnost
EUROTEC, k.s.
Adresa
Na Zámecké 725, Uherský Ostroh – Ostrožské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Vrcholový management, Technik ve strojírenství, Konstruktér, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROTEC, k.s., Julie Klausová
+420 572 420 713
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.