Společnost Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s., člen mezinárodní, původem finské společnosti HUHTAMAKI je jedním z největších světových výrobců obalových materiálů s více než stoletou tradicí.

PRVNÍ TISKAŘ

Hledáme do našeho týmu spolehlivého a zkušeného kolegu, který dokáže efektivně ovládat a kontrolovat tiskové procesy v průběhu tisku ofsetovou technologií a také řídit menší tým spolupracovníků podílejících se na zpracovávané zakázce.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • realizace a kontrola tiskového procesu na nejnovější ofsetové technologii,
  • řízení maximálně dvou podřízených tiskařů,
  • plnění výrobních norem (kvalitativních i časových) – průběžné vyhodnocování kvality tisku,
  • práce ve 12-ti hodinových směnách v režimu „krátký-dlouhý týden“ (volno 15 dní v měsíci).

POŽADUJEME:

  • polygrafické vzdělání a dostatečnou praxi v oboru,
  • pracovní zkušenosti s ofsetovým tiskem na 5-ti a vícebarvových strojích,
  • zkušenosti se seřizováním a nastavením ofsetových tiskových strojů,
  • praktickou i teoretickou znalost ofsetové technologie.

U UCHAZEČŮ PŘEDPOKLÁDÁME:

  • dodržování interních pracovních postupů v procesu tiskové výroby,
  • znalost měřicích a kontrolních mechanismů ofsetového tisku,
  • samostatné rozhodovací a koordinační schopnosti,
  • pro uchazeče bez odpovídající praxe nabízíme také pozici druhého tiskaře a postupné zaučení.

NABÍZÍME:

  • motivující finanční ohodnocení dle Vašich schopností a pracovních výsledků - po zapracování u úspěšných pracovníků až 50.000,- Kč,
  • možnost seberealizace a profesního růstu uvnitř společnosti,
  • stravování na pracovišti zdarma,
  • 5 týdnů dovolené,
  • kartu Multisport,
  • smlouva na dobu neurčitou,
  • zvýhodněné volání do sítě O2 (tarify i pro rodinné příslušníky),
  • místo pracoviště Praha 9 (výborná dostupnost MHD a vlakové spojení).

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v elektronické verzi včetně Vaší aktuální fotografie.

Kontaktní adresa: Huhtamaki Flexible Packaking Czech a. s., U Elektry 838/2d, 198 00 Praha 9

Společnost
Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s.
Adresa
U Elektry 838/2d, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Tiskař, Dělník, Mistr, Vedoucí výroby, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s., Miloslav Kukla