Naše společnost, Insight Inside, poskytuje služby v oblasti vyhledávání kvalifikovaných kandidátů a personálního poradenství. V oblasti vyhledávání a umísťování kandidátů se zaměřujeme na střední a vyšší management a specialisty, kteří mají kvalifikaci a odbornou praxi napříč různými odvětvími především v rámci těchto specializací: finance a účetnictví, obchod a marketing, informační technologie, výroba a logistika.

Senior technolog pro CNC frézování

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme kandidáta, který má víceleté zkušenosti v oblasti CNC obrábění na pozici Senior technologa pro CNC frézování.

Náplň práce:

 • návrh výrobních postupů pro frézované díly
 • stanovení vhodné technologie pro obráběcí stroje
 • optimalizace procesu výroby v oblasti CNC frézování a seřizování CNC strojů
 • zavádění nových obráběcích metod do výroby a sledování moderních technologických trendů (měření, kontrola kvality, automatizace, upínací přípravky apod.)
 • dohled nad rozjížděním výroby nových produktů

Požadavky:

 • víceleté zkušenosti na pozici technologa obrábění
 • vzdělání v oboru strojírenské technologie
 • praktická zkušenost s vertikálním a horizontálním CNC frézováním
 • komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

 • perspektivní práci v silné, stabilní a zavedené společnosti
 • prostor pro kreativitu a seberealizaci s možností uplatnění vlastních nápadů přímo ve výrobě
 • zajímavé finanční ohodnocení a řada zaměstnaneckých výhod

Klíčová slova:

Pokud Vás uvedená pozice zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím Vás strukturovaný životopis, případně se s námi spojte prostřednictvím níže uvedených kontaktů. Zasláním životopisu zároveň potvrzujete souhlas s níže uvedeným prohlášením.

Souhlasím, aby společnost Insight Inside s.r.o. zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Informace o výběrovém procesu pro uchazeče:
Děkujeme za Váš zájem o inzerovanou pozici. Pokud postoupíte do dalšího kola výběrového procesu, tak Vás budeme nejpozději do 14 dnů kontaktovat. Pokud do 14 dnů neobdržíte zpětnou vazbu, tak byli na základě požadavků našeho klienta upřednostněni jiní kandidáti. Děkujeme za pochopení.


Informace o pozici

Společnost
Insight Inside s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technolog ve strojírenství, Technolog výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů, Procesní inženýr, CAD/CAM specialista, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura