DURA Automotive Systems, a Lynn Tilton company, is a global automotive supplier specializing in the design, engineering and manufacturing of innovative solutions that propel the vehicle development initiatives of automakers. Additional information can be found at www.duraauto.com.

Plant Controller

NÁPLŇ PRÁCE:

Zodpovídá za kontrolingové aktivity výrobního závodu.
Připravuje finanční plány, rozpočty a zodpovídá za jejich následné vyhodnocování.
Připravuje finanční analýzy.
Dohlíží na dodržování korporátních účetních a kontrolingových pravidel a politik.

POŽADAVKY:

Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na finance a/nebo účetnictví.
Velmi dobrá znalost AJ v mluvené a písemné podobě je podmínkou.
IT znalosti (SAP, Excel, databázové aplikace).
Velmi dobré analytické schopnosti.
Schopnost pracovat pod časovým tlakem.
Vynikající komunikační schopnosti

NABÍZÍME:

Zázemí prosperující mezinárodní společnosti.
Příjemné neformální prostředí.
Využití jazykových znalostí.
Odpovídající platové ohodnocení.
Možnost dalšího odborného vzdělávání.
Zaměstnanecké výhody a bonusy.

Společnost
DURA Automotive CZ, k.s.
Adresa
Tovární 202, Strakonice – Strakonice II
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DURA Automotive CZ, k.s., Petr Berchtold