Jsme Wolt, revoluční aplikace na objednávání jídla, původně z Finska, země nejšťastnějších lidí. :) Patříme mezi nejrychleji rostoucí firmy v Evropě a máme firemní poslání, které přináší radost zákazníkům, kurýrům i restauracím. Už fungujeme ve Skandinávii, Pobaltí, u Jadranu nebo v Izraeli a teď dobýváme i ČR – pojďme to tady společně provětrat jako severský vichr!

Customer Support Specialist

Náplň práce

Operační tým v každém městě je srdcem i duší Woltu. Členové týmu musí být flexibilní a zároveň schopni skvěle komunikovat, aby mohli pohotově řešit a dotahovat úkoly. V dynamickém prostředí se budou aktivně podílet na vybudování zbrusu nové společnosti na trhu.

Čekáme od vás plné nasazení ve své roli, která se týká špičkové podpory pro naše zákazníky, restaurace a partnerské kurýry. Budete mít k dispozici elitní technologické nástroje, skrz které budete řešit každodenní pestré výzvy, které souvisí s rozvozem jídla po Praze. Nebudete na to sám/sama – zbytek týmu vám bude krýt záda a do budoucna, pokud se vám bude dařit, bude možné se posunout na vyšší pozici. Wolt funguje 7 dní v týdnu, 12 hodin denně - směny lze flexibilně postavit okolo studia nebo jiných povinností.

Nabízíme

  • Budete jedním z prvních zaměstnanců startupu, což je úžasná pracovní příležitost - stanete se součastí naší expanze v ČR a hodně se toho naučíte.
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost kariérního růstu.
  • Práce v centru Prahy.
  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Multisport karta.
  • Sleva na jídlo přes Wolt.

Koho hledáme?

  • Zkušenost s péčí o zákazníky je plusem.
  • Líbí se vám pracovat jako součást mladého týmu.
  • Motivujete ostatní, aby se těšili do práce, a nevadí vám řešit i ty nejsložitější problémy.
  • V naší podpoře může komunikace probíhat současně prostřednictvím mnoha různých kanálů - multitasking a třídění priorit je vám vlastní.
  • Jste technicky důvtipný/á a rychle se učíte.
  • Máte povědomí o restaurační scéně a dopravní situaci v různých čtvrtích.
  • Máte kreativní postoj a líbí se vám myšlenka pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí.
  • Znalost českého jazyka a schopnost pracovat v angličtině.

Společnost
Wolt Česko s.r.o.
Adresa
Na poříčí 1047/26, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 31 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Potravinářství, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Wolt Česká s.r.o., Ondrej Sladecek