Pro našeho partnera, společnost působící v oblasti vývoje SW pro chemické laboratoře, hledáme vhodného kandidáta na pozici Dokumentarista/ Uživatelská podpora pro chromatografický software.

Náplň práce:

  • Tvorba uživatelské dokumentace.
  • Návrhy funkcionality a user interface software Clarity.
  • Analýza a ověřování hlášených chyb, testování software.
  • Podpora uživatelů a prodejců.
  • Manuální testování software.

Požadujeme:

  • Výborné vyjadřovací a vysvětlovací schopnosti v anglickém jazyce.
  • Znalost práce s dokumentačními a prezentačními software (Powerpoint, znalost HTML, CSS…).
  • Znalost programů pro návrh GUI výhodou (např Balsamiq Mockup), nikoliv podmínkou.
  • Samostatnost a chuť se učit novým věcem.
  • Pečlivost, svědomitost.

Nabízíme:

  • Podíly na zisku (13. a 14. plat).
  • Klouzavou pracovní dobu.
  • Zajímavé pracovní prostředí v menším kolektivu.
  • Firemní vzdělávání (angličtina, španělština).

V případě zájmu o doplňující informace můžete kontaktovat přímo paní Kajzrovou - tel. 725 279 647, nebo: kajzrova"zavináč"acantha"tečka"cz

Společnost
acantha, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Chemický průmysl, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Chemik, Pracovník help desku, Tester, Chemický inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje, Technical Writer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.