Pivovary Lobkowicz Group, a.s. je společnost usilující o návrat k tradici českého pivovarnictví. Snažíme se o zachování a další rozvoj malých a střeních pivovarů s důrazem na jejich regionální působnost. Součástí koncernu je i PIVOVAR ČERNÁ HORA, a.s., který hledá vhodného pracovníka na pozici

Dělník potravinářské výroby v pivovaru (Černá Hora)

Místo výkonu práce

  • Pivovar Černá Hora, nám. u Pivovaru 3/5, 679 21 Černá Hora

Požadujeme

  • odpovědný a pečlivý přístup k práci, smysl pro pořádek a hygienu
  • časovou flexibilitu a manuální zručnost
  • vyučení v oboru sladovník – pivovarník, popř. v jiném potravinářském oboru výhodou, není podmínkou
  • praxe v oboru (i příbuzném) vítána, není podmínkou

Náplň práce

  • obsluha zařízení na oddělení přetlačných tanků a stáčecí linky KEG, udržování pořádku a sanitace
  • práce i ve směnném provozu

Nabízíme

  • pracovní uplatnění v zavedené firmě
  • práci v atraktivním oboru
  • vstřícnost, přátelský přístup
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • další zaměstnanecké benefity (slevy na vlastní výrobky, stravenky … )
  • nástup možný ihned

Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Pokud Vás tato pozice oslovila a splňujete naše požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

Nebudeme-li Vás kontaktovat do měsíce od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Děkujeme za pochopení. V opačném případě se budeme těšit na setkání s Vámi při osobním pohovoru.

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopisu dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Pivovary Lobkowicz Group, a.s. se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha, IČO: 27258611 k účelu nabídky volných pracovních pozic. S Vašimi osobními materiály bude nakládáno v souladu s par.4 a par.11 zákona č.101/2000 Sb. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv odvolat.

Společnost
Pivovary Lobkowicz Group, a.s.
Adresa
Černá Hora
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Potravinářství, Řemeslné a manuální práce, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pivovary Lobkowicz Group, a.s., Vlastimil Zedek
731 548 265
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.