Pro našeho klienta, společnost zabývající se živočišnou a rostlinnou výrobou, hledáme zkušeného kandidáta nebo kandidátku na pozici:

Finanční manažer

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za celou ekonomickou oblast společnosti
  • Příprava finančního plánu, neustálé sledování a vyhodnocování a zodpovědnost za jeho dodržení
  • Neustálá kontrola a optimalizace nákladů
  • Zodpovědnost za vedení účetnictví, finanční závěrky, daňová přiznání
  • Řízení dvou přímých podřízených a koordinace externího dodavatele dalších finančních služeb
  • Velmi úzká spolupráce s výrobním ředitelem
  • Pravidelný reporting

Požadujeme:

  • Minimálně 2+ roky praxe na pozici finančního manažera/ekonoma společnosti
  • Praxe v oblasti živočišné nebo rostlinné výroby výhodou
  • Znalost MS Office
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práce v příjemném prostředí větší farmy v okrese Rakovník
  • Stabilní zázemí velké skupiny firem
  • Zodpovědná a samostatná práce
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Společnost
Talentor Advanced Search
Adresa
okres Rakovník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura