itself s.r.o. je ryze česká společnost působící v oblasti telekomunikací. Už více než 27 let jsme spolehlivým telekomunikačním partnerem pro naše zákazníky.

Provozujeme vlastní optickou páteřní síť o délce více než 2 200 km po celé České republice se dvěma datacentry v Brně a Ivančicích. Projektujeme a realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí. Jsme poskytovatelem komplexních televizních služeb pro operátory. Pod značkou Selfnet přinášíme internetové připojení a televizní služby do více než 40000 domácností ve 47 městech a obcích jižní Moravy. O všechny naše zákazníky pečují operátoři vlastního dohledového centra s nepřetržitým provozem.

Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Obchodní manažer

Pracovní náplň:

· vyhledávání nových obchodních příležitostí v telekomunikační oblasti, se zaměřením mezinárodní klientelu a velkoobchodní zákazníky (optická vlákna, datové okruhy, internet atd.).

· udržování a rozvoj obchodních aktivit se stávajícími zákazníky

· příprava podkladů pro obchodní jednání, nabídek, smluvních dokumentů

· předání obchodního případu navazujícím oddělením (fakturační oddělení, výstavba, IT)

· spolupráce v rámci obchodního oddělení

Požadujeme:

· VŠ, SŠ (obchod, IT, telekomunikace)

· znalost anglického jazyka na komunikační úrovni, schopnost vést obchodní jednání

· prezentační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni

· zkušenost s vedením obchodního jednání výhodou

· příjemný vzhled, profesionální a reprezentativní vystupování

· samostatnost, cílevědomost a zdravé sebevědomí

· PC uživatelské dovednosti na pokročilé úrovni

· řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

· flexibilní pracovní dobu

· práci v příjemném prostředí v Brně na Vinohradech

· dotované kurzy angličtiny na pracovišti

· služební telefon, ntb, po zapracování k dispozici firemní vůz

· stravenky a další benefity

· přátelský a mladý kolektiv

Společnost
itself s.r.o.
Adresa
Pálavské náměstí 4343/11, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Telekomunikace, Account Manager, Obchodní asistent, Specialista mobilních technologií, Technolog v telekomunikacích, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

itself s.r.o., Jana Ondráčková