Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987 a již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

SAP FI, PP Administrátor / Konzultant 21331

HLEDÁME KONZULTANTY A ADMINISTRÁTORY PRO MODULY SAP FI A PP

NÁPLŇ PRÁCE:

- Poskytování odborné podpory pro modul SAP FI nebo PP sběr požadavků a spolupráce na návrhu řešení.

- Administrace modulu FI nebo PP

- Komunikace s týmem ABAP programátorů.

- Odpovědnost za proces implementace (od analýzy, po testování a support).

- Příprava technické dokumentace a manuálů, komunikace s klíčovými uživateli.

PROFIL IDEÁLNÍHO KANDIDÁTA:

- VŠ vzdělání / aktivní VŠ studium.

- Lokalita celá ČR

- Zkušenosti s požadovaným modulem SAP FI nebo PP

- Schopnost učit se novým věcem v SAPu

- Zkušenosti a reference z implementačních projektů (i jako klíčový uživatel).

- Dobré komunikační schopnosti.

- Profesionální jednání a vystupování, zodpovědnost.

- Ochota cestovat, celá ČR

- Znalost anglického jazyka.

NABÍZÍME:

- Zajímavé platové ohodnocení

- Prostředí velké české společnosti (žádná korporace)

- Přátelské prostředí

- Volnost a možnost práce z domova

- Osobní automobil, notebook, mobilní telefon

- Kariérní růst

Společnost
DEVIRE s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

DEVIRE s.r.o., Libor Kanak
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.