Jsme lesní školka a základní článek Hnutí Brontosaurus na okraji Prahy a rozhodli jsme se pro naše dorůstající předškoláky otevřít lesní třídu oficiálně pod domácím vzděláváním. Jsme teď právě ve fázi příprav, promýšlení a hledání, nicméně náš záměr je vážný. Samozřejmě stěžejním článkem celé věci je dobrý učitel, který by ladil s možnostmi, které máme a dokázal je využít a hledá právě něco takového, co my nabízíme.

Od září 2020 hledáme a tím i nabízíme místo kreativnímu učiteli/učitelce, který by se věnoval vzdělávání komorní skupinky dětí (cca 12 dětí) 1. třídy, s výhledem výuky 1. stupně.

To, co především nabízíme, je tvořivý prostor, svobodu učit a věnovat se našim prvňáčkům dle svých představ a schopností v příjemném komunitním prostředí, uvnitř, v přírodě i "na cestách" (podle toho, co výuku nejlépe podpoří). V tomto směru výjimečnou možnost seberealizace. Výuka 3 - 4 dny v týdnu (dle dohody), dobré finanční ohodnocení, podpora výuky s asistencí rodičů, průvodců a celkově velká podpora rodičů i našeho spolku.

Koho hledáme? Člověka tvořivého, inovativního, vyrovnaného i nezávislého, s láskou k dětem, dostatečnou praxí a velkou chutí učit bez překážek, který náš běžný systém vytváří. Zkrátka odvážného a dobrého učitele či učitelku :-)

Pokud by vás taková možnost zaujala, cítili byste se na to nebo se jen chtěli dozvědět více, neváhejte se nám ozvat, rádi vás poznáme a pak se vše uvidí.


Informace o pozici

Společnost
Základní článek Hnutí Brontosaurus Satalický pramínek
Adresa
Drahelická 206/9, Praha – Satalice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Učitel základní školy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Základní článek Hnutí Brontosaurus Satalický pramínek, Markéta Jarešová
608 800 624