VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ PROBÍHAJÍ ONLINE PROSTŘEDNICTVÍM SKYPE FOR BUSINESS.

Chcete obdržet náborový příspěvek (splatný po úspěšném absolvování zkušební doby)? A nechcete už pracovat v „Open Space“ v nějakém průmyslovém parku kilometry za městem? Preferujete lidštější prostředí? Tady je mimořádná příležitost pracovat v centru Brna nebo Ostravy. Hledáte právě novou pracovní příležitost a změnu? Podílejte se na zlepšení našeho zdravotnictví při vytváření moderních informačních systémů pro naše zdravotnická zařízení. Chcete být součástí vývojového týmu u významné softwarové společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám Vaše CV! Reagujeme okamžitě, protože jednáte přímo se zaměstnavatelem a ne s žádnou agenturou. Každému uchazeči se ozveme!

Náplň práce:
- Návrh a vývoj webového nemocničního informačního systému
- Podílení se na tvorbě architektury nadnárodního SW

Požadované zkušenosti - front-end:
- Návrh architektury a práce v Angular 2+ (t.č. verze 9)
- Znalost TypeScript

Požadované zkušenosti – server-side:
- Zkušenosti s .NET Framework (C#)
- Základní znalost SQL
- Zkušenosti s vývojem pro server side webové aplikace – ASP.NET, WebAPI

Výhodou je:
- Aktivní zkušenosti s programováním v .NET- WPF
- Zkušenost s Entity Framework, REST API
- Dobrá znalost principů OOP
- Znalost metodiky SCRUM
- Znalost TFS, GIT

Osobnostní předpoklady:
- Analytické schopnosti
- Schopnost práce v týmu
- Samostatnost
- Odpovědnost

Nabízíme:
- Samostatnou a odpovědnou práci
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Seberealizace v jedné z nejúspěšnějších zdravotnických IT firem
- Perspektivní zaměstnání v silné a expandující firmě
- Možnost odborného růstu a kariérního postupu
- Možnost používat moderní softwarové technologie
- Moderní technické vybavení
- Příjemný pracovní kolektiv
- Pěkné pracovní prostředí
- Pružnou pracovní dobu

Benefity:
- Nepracujete v „Open Space“
- Roční prémie při splnění plánu
- 5+1 týdnů dovolené
- 5 dní krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
- Každoroční navyšování základních mezd o míru inflace
- Penzijní připojištění
- Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
- Nadstandardní preventivní lékařská péče
- Očkování proti chřipce
- Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
- Stravenky a poukázky na sportovní aktivity
- Výuka angličtiny na pracovišti
- Společenské akce pro zaměstnance
- Letní „Rodinný a Dětský den“
- Mikulášské odpoledne a nadílka pro děti zaměstnanců
- Vánoční výtvarná soutěž pro děti zaměstnanců

Místo pracoviště
Brno, Ostrava

Mzdové podmínky:
Dohodou

Datum nástupu:
Dohodou

Řidičský průkaz:
Skupina B

Jazykové znalosti:
Minimálně požadovaná je pasivní znalost AJ

Společnost
STAPRO s. r. o.
Adresa
Příkop 838/6, Brno – Zábrdovice
Výstavní 292/13, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Webmaster, Technical Writer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel