DAS Czech Republic vyrábějící automobilové sedačky pro přední evropské výrobce aut hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici: Manažer údržby

Náplň práce a hlavní odpovědnost:

  • zodpovědnost za kompletní oddělení údržby výrobních a skladových areálů
  • vedení týmu strojní údržby (motivace, hodnocení výkonu, zaškolení atd.)
  • příprava plánu údržby
  • sledování nákladů na opravy strojů a zařízení
  • jednání s externími dodavateli
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • reportování generálnímu řediteli
  • zodpovídání za management náhradních dílů

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru (SŠ, VŠ)
  • předchozí praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
  • schopnost řešení problémů a analytické myšlení
  • znalost MS Office
  • komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání
  • platové ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem
  • možnost kariérního růstu
  • práce v rozvíjející se zahraniční společnosti
  • stravenky za každý odpracovaný den
  • až 25 dní dovolené ročně
  • docházkový bonus
  • vánoční a letní bonus
  • možnost využití anglického jazyka na denní bázi
  • příjemný kolektiv, občerstvení na pracovišti

Své životopisy zasílejte i v anglickém jazyce.

Společnost
DAS Czech Republic s.r.o.
Adresa
Olomoucká 306, Hranice – Hranice I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel