Náš Valatron tým spojuje silná ambice stát se významným dodavatelem zakázkového vývoje pro klienty patřící mezi špičku v oborech e-commerce, průmyslu, automatizace, financí, pojišťovnictví, telekomunikací a zdravotní péče. Díky našim zkušenostem a spolupráci s nejrůznějšími start-upy a korporacemi, jsme silným partnerem pro dodávku komplexního softwarového řešení.

Společně tvoříme přátelský a neformální kolektiv se sídlem v prostorných kancelářích poblíž metra vybavenými nejmodernějším HW, který je samozřejmě přichystán i pro naše nové kolegy. Využijte příležitost naskočit do dynamicky se rozvíjející IT firmy budované na „zelené louce“ ještě dnes.

Více informací o našich aktuálních projektech: https://www.valatron.com/reference

PHP developer

Co vás čeká:

  • vývoj webových aplikací v PHP 7+
  • návrh a implementace modelu
  • code coverage psaním funkčních a unit testů
  • návrh architektury, vývoj mikroservices i solidních monilith aplikací
  • pravidelná migrace stávajících technologií na nové verze
  • vytváření technické dokumentace
  • správa, optimalizace a rozvoj celého produktu

Klíčové dovednosti:

  • PHP7+ za použití různých aktuálních frameworků (např. Symfony, Laravel, Nette)
  • znalost principů SOLID, KISS
  • znalost návrhů typu Dependency Injection, Factory, Templating
  • znalost jakékoliv relační DB (MSSQL/MySQL/PosgreSQL), databázové vrstvy např. ORM (Doctrine) nebo ActiveRecord (Eloquent)
  • verzování pomocí GIT

Výhodou bude:

  • RabbitMQ a ElasticSearch
  • Docker + znalost tvorby vlastních images/compose
  • zkušenost s návrhem RESTful/SOAP API
  • SASS/LESS, Bootstrap 4
  • Vue.js, Type/Ecma/Cofeescript
  • GITlabCI (Travis, Jenkins, GitLab)
  • práce s PHPStan

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • přátelské prostředí firmy specializující se na zakázkový vývoj (bez korporátních zvyklostí)
  • custom hardware vybavení – možnost volby z několika variant notebooku, počtu monitorů, klávesnice, myš, sluchátka
  • pružnou pracovní dobu a možnost home office
  • práci v kanceláři (nikoliv v open-office), relax zónu
  • kanceláře blízko metra Vyšehrad
  • spolupráci v menším týmu vývojářů
  • kurzy, certifikace a mentoring
  • možnost MultiSport karty
  • firemní akce a teambuilding

Na tuto pozici nehledáme uchazeče skrze agentury.

Společnost
Valatron s.r.o.
Adresa
Táborská 940/31, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 120 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Valatron s.r.o., Patrik Prokop
736 643 600