JAVA Programátor / JAVA Developer (Praha)

Významná mezinárodní softwarová společnost hledá absolventy technických oborů VŠ (nebo SŠ s praxí) na juniorské i seniorské programátorské pozice se zaměřením na vývoj v jazyce JAVA - J2SE i J2EE včetně možnosti účastnit se analytické příparavy projektů i finální implementace.

Náplň práce

Analýza klientského prostředí a možnosti začlenění vyvíjených aplikací do stávajících systémů
Odborná spolupráce při návrhu řešení
Vývoj komponent a nových funkcí systému v jazyce JAVA
Možnost specializace na vývoj backendu - J2EE, Spring, Hibernate,Web Services
Nebo specializace na frontendové technologie - J2EE + JavaScript, jQuery, Angular, JSF, JSP
Implementace SW řešení přímo u zákazníka
Komunikace s konzultanty společnosti až do finálního nasazení systémů

Očekáváme

SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
Minimálně znalost jazyka JAVA na úrovni VŠ studia a chuť se v tomto jazyce nadále rozvíjet
Praxe při/po studiu výhodou, pro absolventy SŠ podmíkou
Znalost modelování v UML (výhodou znalost CASE nástrojů)
U seniorských pozic očekáváme praxi minimálně 3 roky ve vývoji v prostředí JAVA / J2EE
Velmi dobré analytické a komunikační schopnosti
Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
Výhodou znalost databází (ideálně Oracle)

Nabízíme

Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů
(Stravenky, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, jazyková školení, mobilní telefon, notebook, firemní akce…)
Po zapracování možno využívat homeoffice cca 1x týdně
Možnost odborného i karierního růstu do pozice senior konzultanta
Zázemí úspěšné IT společnosti
Práci s nejmodernějšími technologiemi

Klíčová slova: JAVA, J2SE, J2EE, Hibernate, Spring, JPA, Maven, JSP, Vaadin, EJB, Net Beans, Servlets, Struts, Eclipse, MAven, JUnit, SoapUI, Tomcat, JBoss, Webservices, JavaScript, JQuery, AngularJS, AJAX, XML, JAVA SE, JAVA EE, PostgreSQL, Oracle, MySQL, MSSQL, Programátor, SW Engineer, Developer,

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 80 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.