Cestou necestou, z.ú. je nestátní nezisková organizace založená v roce 2011 s cílem pomáhat ohroženým dětem žít spokojený život v bezpečném, podnětném a citově vřelém rodinném prostředí.
Cestou necestou, z.ú. poskytuje své služby v Praze ve dvou základních programech Krizové centrum pro rodinu a Doprovázení pěstounů.
V obou programech jsou poskytovány komplexní psychosociální služby při spolupráci sociálních pracovníků, terapeutů a psychologů.

Více na www.cestounecestou.org

Administrativně – organizační pracovník

Náplň práce

  • Administrativní a organizační podpora organizace, pro každou z jejích služeb (pracovišť) odděleně
  • Spolupráce s vedením organizace a služeb, administrativní podpora
  • Spolupráce se sociálními pracovníky a dalšími odborníky
  • Komunikace s úřady a institucemi
  • Organizační zajišťování pořádaných akcí, např. vzdělávacích seminářů apod.
  • Propojení s pracovním týmem služby

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou
  • Naladění a zájem pracovat v neziskovém sektoru v oblasti sociálních služeb
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, aktivní přístup, flexibilita, schopnost dobře organizovat a rozvrhnout svůj pracovní čas, dobrá práce s prioritami.
  • Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti slovem i písmem
  • Umění spolupracovat v týmu
  • Kvalifikační předpoklady
  • Zkušenost v administrativně a kancelářském prostředí výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou práci
  • Přátelský pracovní tým
  • Možnost zkráceného pracovního úvazku
  • Přiměřené finanční ohodnocení

Informace pozici

Místo výkonu práce: Praha 5, Praha 2
Výše úvazku: 1,0
Datum nástupu: 1. 4. 2020
SVŮJ ŽIVOTOPIS a krátký MOTIVAČNÍ DOPIS prosím zasílejte do 10. 03. 2020 na pestouni/zavináč/cestounecestou.org

Kontaktní osoba: Bc. Lucie Smolíková, tel. 739 482 877

Důležité upozornění

Zasláním svého CV do výběrového řízení potvrzujete relevantnost všech uvedených osobních údajů a dáváte svolení se zpracováním svých osobních údajů.

Společnost
Cestou necestou, z.ú.
Adresa
Zborovská 512/40, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Cestou necestou, z.ú., Bc. Lucie Smolíková
739 482 877