Kaleidoskop – centrum terapie a vzdělávání, z. ú., provozuje sociální služby pro lidi s poruchou osobnosti.

Do svého týmu hledá novou posilu na místo údržbáře/správce objektu.

Údržbář/Správce objektu

Pracovní náplň:

zajištění chodu a údržby třípodlažní budovy Terapeutické komunity v Solenicích:

· zajišťování provozu elektrické sítě – drobné opravy zásuvek, vypínačů, svítidel apod.

· drobné instalatérské práce (opravy odpadů, výměny baterií, roháčků, splachovačů, případně občasné výměny a osazování dřezů a baterií)

· menší malířské, natěračské a zednické práce

· drobné zámečnické práce (kliky, zámky, panty apod.)

· obsluha a údržba kotelny, zajištění nákupu pelet a jejich uskladnění

· ostatní drobné údržbové práce dle potřeby provozu objektu

· kontrola a dozor nad externími dodavateli (stavební práce, servisní a revizní práce apod.)

Požadujeme:

· samostatnost,

· odpovědnost,

· spolehlivost,

· časovou flexibilitu,

· manuální zručnost,

· SOU/SŠ v technickém oboru – výhodou

Nabízíme:

· práci na DPP v rozsahu max. 300 hod. ročně

· odměnu ve výši 250 Kč/hod.

Nabízená pozice je vhodná pro důchodce a rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Místo výkonu pracoviště: Solenice, okres Příbram

Nástup: dle dohody

Další informace

Životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 3. 2020.

Kontaktní osoba: Renata Tumlířová

Vybraní účastníci budou zváni k ústnímu pohovoru na základě telefonické dohody. Dále si organizace vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.kaleidoskop-os.cz.

Společnost
Kaleidoskop - centrum terapie a vzdělávání, z. ú.
Adresa
Solenice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dopravu
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Elektrikář, Instalatér/topenář, Mechanik, Zedník, Dělník, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Kaleidoskop - centrum terapie a vzdělávání, z. ú., Renata Tumlířová
Solenice 35 35, 262 63 Solenice, Česká republika
774 427 977
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.