Náš tým pracuje na zlepšení státních systémů, se kterými se lidé potkávají skoro na každém kroku. Hledáme specialisty, kteří mají chuť budovat jednodušší státní správu a pracovat na vývoji systémů, jenž lidem ulehčí život. Rádi přivítáme ve svém týmu šikovné lidi, kteří se chtějí podílet na vývoji klíčových projektů České republiky. Pro účely Ministerstva dopravy tvoříme řešení, která lépe propojují občany, firmy a úřady, abychom maximálně mohli těžit z možností dnešních technologií. Máte chuť se k nám přidat?

Systémový administrátor

Hlavní pracovní poměr (plné i zkrácené úvazky), dohoda o pracovní činnosti

Místo výkonu práce: Praha - Holešovice nebo Průhonice nebo Brno - Horní Heršpice

Pracovní náplň

  • Práce v týmu, který vyvíjí nové aplikace a stará se o jejich rozvoj a údržbu
  • Instalace a správa Linux a Windows serverů, diagnostika
  • Správa, instalace a rekonfigurace sítí a síťových prvků, uživatelských počítačů a další firemní výpočetní techniky
  • Instalace, konfigurace, zálohování, správa, změny a implementace servisních požadavků
  • Úzká spolupráce s vedoucím provozu za účelem plnění svěřených úkolů
  • Vytváření a aktualizace provozní dokumentace

Očekáváme:

  • Minimálně 3 roky odborných zkušeností na pozici specialisty IT a operačních systémů Windows,
  • Relevantní certifikace v oboru výhodou
  • Ukončené středoškolské vzdělání,
  • Znalost souvisejících softwarových produktů, které se bezprostředně týkají výkonu činnosti administrátora
  • Dobrá znalost protokolu TCP/IP
  • Zkušenosti s provozem webových aplikačních serverů výhodou

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech, které Vám umožní ovlivnit kvalitu výkonu státní správy v České republice
  • Zajímavou práci ve státním podniku zajišťujícího dodávku IT služeb pro Ministerstvo dopravy
  • Příležitost k získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci
  • Slušné a korektní jednání, respektování principu jediného nadřízeného
  • Kvalitní techniku k bezproblémovému výkonu práce
  • Systém podnikových benefitů
  • Mzdu odpovídající schopnostem a zkušenostem daného kandidáta

Společnost
CENDIS, s.p.
Adresa
Za viaduktem 1143/8, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

CENDIS, s.p., Václav Henzl