SALTEK je přední česká společnost specializující se na vývoj a výrobu ochran před přepětím. Má vedoucí postavení na trhu v České republice a významně exportuje na světové trhy. SALTEK nabízí ucelený sortiment výrobků pro ochranu elektrických a elektronických zařízení v napájecích sítích nízkého napětí, pro informatiku, měření a regulaci a telekomunikace. Všechny výrobky vyhovují mezinárodním standardům. Základem dynamického rozvoje firmy je vlastní vývoj výrobků a vlastní laboratoř vybavená unikátními přístroji a technologiemi. Další informace naleznete na www.saltek.eu.

Hlavní technolog úseku TPV

Do našeho týmu přivítáme nového kolegu či kolegyni na výše uvedenou pracovní pozici.

Náplň práce:

  • Tvorba, optimalizace a inovace technologických postupů a norem, pracovišť a ergonomie práce, kontrolní dokumentace
  • Vedení a rozvíjení malého týmu technologů, odpovědnost za profesní rozvoj
  • Zajištění organizace výroby ověřovacích sérií
  • Zlepšování výrobních procesů
  • Participace na provádění auditů a zavádění standardů nových výrobních procesů
  • Spolupráce při zavádění nových technologií a pracovišť
  • Spolupráce při rozhodování o změnách, odchylkách a vadách ve výrobním procesu.
  • Spolupráce při zavádění principů štíhlé výroby.
  • Spolupráce na plánování a realizaci strojních investic
  • Zodpovědnost za správnost příslušných dat v SAP, organizace zakládání dat
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními (výroba, produkt management, kvalita)
  • Spoluúčast na nových projektech a zavádění nových výrobků do výroby
  • Výpočty strojních časů, vytváření norem práce
  • Zpracování kalkulace výrobků

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání (elektro, strojní)
  • Min. 5 let praxe v oblasti technické přípravy výroby, zejména zkušenosti v oblasti organizace výrobní dokumentace a výrobního toku
  • Orientace v různých technologiích
  • Zkušenosti v oblasti zlepšování efektivity výroby
  • Znalost AJ min. na úrovni B1
  • Dobrá znalost práce na PC, MS office, znalost SAP výhodou
  • Samostatná, spolehlivá, zodpovědná a inovativní osobnost
  • Technické myšlení, pečlivost, flexibilita
  • Praxe ve vedení menšího týmu výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Mzdového ohodnocení dle praxe a vzdělání
  • Program zaškolení
  • Profesionální a přátelský kolektiv
  • Práci na plný úvazek
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s vizí prodloužení
  • Každoroční navýšení mzdy
  • Odměnu za odpracovaná léta ve společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Péče o zaměstnance (vitaminový program, kulturní akce, ad.)

Společnost
SALTEK s.r.o.
Adresa
Drážďanská 561/85, Ústí nad Labem – Krásné Březno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Technolog výroby, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.