Společnost Winning PS - Pamstav s.r.o. hledá spolupracovníka na pozici Stavbyvedoucí monolitických staveb pro Prahu nebo Brno

Pozice je vhodná i pro absolventy. Připojte se k nám do úspěšného týmu!

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru, nejlépe ve stavebnictví
  • Preferujeme zkušené stavaře se znalostí práce na železobetonových monolitických stavbách
  • požadujeme zodpovědnost, přesnost, svědomitost
  • schopnost řídit a kontrolovat své podřízené
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Základní znalost práce na PC
  • aktivní řidič
  • znalost výkresové dokumentace (stavební)

Náplň práce:

  • řídí tesaře a železáře při realizaci stavby v regionu Praha nebo v Brně či kolem Brna
  • jedná se subdodavateli

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • dobré platové ohodnocení
  • případně zaučení, pokud jste zatím bez praxe
  • pravidelné proplácení cestovních náhrad
  • dovolená - 25 dnů
  • práce na zajímavých projektech v ČR, především v Praze nebo v Brně a okolí (bytové domy, průmyslové stavby, vědecké objekty)
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem a pozveme na krátký osobní rozhovor do naší společnosti se sídlem v Brně nebo do Prahy.

Společnost
Winning Group a.s.
Adresa
Křižíkova 2960/72, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Slovenština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Winning Group a.s., Rita Khachatryan
773 578 681
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.