Personální agentura

Asistent/Asistentka finančního oddělení

Pro úspěšnou investiční společnost hledám člověka na pozici Asistent/Asistentka finančního oddělení.

Náplň práce:

· podpora CFO – organizování schůzek, zpracování docházky, zajišťování taxi atd.

· práce s datovou schránkou - např. komunikace s finančním úřadem, podávání daňového přiznání

· evidence přijatých faktur včetně jejich skenování

· kontrola formální správnosti došlých faktur, zajišťování reklamací a oprav chybných faktur

· archivace a skenování veškerých uzavřených smluv, podkladů k fakturaci

Požadavky:

· SŠ nebo VŠ vzdělání

· znalost práce se SW – Excel, Word, Powerpoint

· AJ pokročilý – komunikace s kolegy v zahraničních destinacích

· preciznost, spolehlivost, organizační schopnosti

Nabídka:

· práce v zajímavém prostředí se zajímavými lidmi

· dobré platové ohodnocení a další zaměstnanecké benefity

· možnost profesního a kariérního růstu

· smlouva na dobu neurčitou

V případě zájmu o více informací kontaktujte Ing. Ladu Drobišovou, MBA na tel. čísle 722 950 102.

www. LDHR.cz

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.