Společnost Advanced Risk Management, s.r.o. je nezávislá společnost, která se specializuje na poradenství, školení a vývoj softwaru v oblasti financí a řízení finančních rizik.

Společnost byla založena v roce 1999 a je v oblasti své specializace respektována především díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb, ale i díky férovému a kreativnímu přístupu. Své služby poskytuje zejména klientům z ČR a SR a v dalších zemích střední Evropy.

Analytik - měření a řízení rizik

Náplň práce:

- spolupráce na poradenských aktivitách společnosti

  • zpracovávání a analýza dat,
  • vytváření modelů pro odhadování velikosti rizika finančních i nefinančních institucí,
  • validace modelů a
  • pomoc s tvorbou specializovaných metodik pro řízení rizik.

- příprava podkladů pro odborné semináře.

Hledáme:

  • Samostatného, spolehlivého a loajálního spolupracovníka, který se chce neustále rozvíjet a učit nové věci.
  • Kreativního kolegu, který raději vymýšlí nové věci, než opakuje předepsané postupy.

Nabízíme:

  • Zázemí mladého, dynamického a přátelského kolektivu.
  • Individuální přístup.
  • Profesní růst – detailní poznání činností a procesů finančních institucí, validace a vývoj modelů pro řízení rizik (např. regresní analýza, analýza přežití, VaR modely).
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Příjemné pracovní zázemí.
  • Různé firemní benefity (např. pohyblivá pracovní doba).

Požadujeme:

  • Velmi dobrou znalost matematické statistiky nebo ekonometrie.
  • Znalost statistického modelování (znalost softwaru R, Python a/nebo SAS výhodou).
  • Analytické myšlení: schopnost analyzovat a strukturovat problémy.
  • Základní orientaci v ekonomii a financích.
  • Kreativitu, iniciativu a pracovitost.
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
  • Výhodou jsou zkušenosti s programováním a praxe v oboru.

Společnost
Advanced Risk Management, s.r.o.
Adresa
Jinonická 804/80, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, Finanční analytik, IT konzultant, Risk Manager, Statistik, Metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.