GIANTS Software je jeden z nejúspěšnějších herních vývojářů v Evropě s kancelářemi v Curychu, německém Erlangenu a v Brně. Do povědomí hráčů se společnost dostala hlavně díky sérii Farming Simulator, celosvětově nejprodávanější hře žánru real-time simulátorů.

Office Manager / IT technik

Co vás čeká

Pro podporu našeho brněnského týmu hledáme office managera / IT technika. Na této pozici budete úzce spolupracovat a zodpovídat manažerovi brněnského studia a nezávisle a efektivně plnit úkoly. Hledáme přátelskou, vysoce organizovanou osobu s předchozími zkušenostmi z kancelářského provozu nebo IT.

Hlavní náplň práce bude zajišťovat provozní potřeby studia. Udržovat techniku, licence, kancelářské vybavení dostupné a splňující požadavky. Budete předávat informace účetnímu oddělení, spravovat počítačové vybavení, objednávat nápoje, řešit poštovní služby, plánovat jazykové a další kurzy, organizovat týmové události a služební cesty. Zajistíte, aby prostory byly reprezentativní a zároveň s tím se budete potýkat s nahodilými úkoly, které vyvstanou v závislosti na okolnostech. K těmto povinnostem příležitostně přibude potřeba se postarat o speciální projekt, většinou v koordinaci s ostatními studii či externími partnery.

Pro tuto pozici nehledáme ty nejzkušenější, ale ty nejvíce motivované a schopné. Pokud se nebojíte si zašpinit ruce, jste velmi komunikativní, máte vyvinuté dovednosti v oblasti mezilidských vztahů a dokážete udržet chladnou hlavu v rušných časech, může tato práce být vaší novou výzvou.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání v IT nebo příbuzném oboru a chuť se v této oblasti dále rozvíjet
  • Jste velmi organizovaná/ý a schopna/en pracovat úplně nezávisle
  • Máte ověřené schopnosti prioritizovat, zvládat souběžně mnoho rozdílných činností a plnit je včas
  • Máte vyvinuté dovednosti v oblasti mezilidských vztahů a jste komunikativní
  • Mluvíte a píšete bez problémů česky a anglicky
  • S Windows, MS Office a dalšími standardními IT nástroji pracujete na profesionální úrovni
  • Znáte Adobe a Autodesk produkty

Výhodou bude, pokud

  • Máte předchozí zkušenosti z práce v IT oddělení
  • Umíte pracovat se Synology NAS, DNS servery a Firewally
  • Máte zkušenost s nákupem či prodejem zboží
  • Máte školení z oblasti lidských zdrojů

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme práci ve vzrušujícím a rychle se vyvíjejícím odvětví herního průmyslu. U nás budete ve styku s moderními technologiemi, budete si užívat flexibilní pracovní doby a budete za to velmi zajímavě finančně ohodnocen/a.

Na spokojenosti zaměstnanců nám záleží, a tak organizujeme, nově s vašim přičiněním, různé akce, zábavné aktivity a stále přicházíme s něčím novým, jak všem zpříjemnit pobyt na pracovišti. Rodina a váš volný čas také nepřijde zkrátka, nabízíme 25 dní dovolené.

Jak se přihlásit

Hlásit o tuto pozici se můžete na našich stránkách: https://giants-software.com/jobs nebo přímo přes https://smrtr.io/3RQg_ . Prosíme, přiložte svůj životopis a motivační dopis v angličtině. Bez nich budeme považovat přihlášku za nekompletní a odmítneme ji.

Společnost
GIANTS Software CZ s.r.o.
Adresa
U vodárny 3032/2a, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, Nákup, Administrativní pracovník, Office Manager, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GIANTS Software CZ s.r.o., Lukáš Kuře