Grafické studio Abalon s.r.o. se zabývá grafickým designem, kompletní výrobou tiskovin, zejména knih, periodik, drobných tiskovin a novoročenek. Umíme také vytvořit webové stránky.

Hledáme produkční, která/který komunikačně a organizačně zajistí naše zakázky od kalkulace až po zdárného vyhotovení.

Náplň práce:
komunikace s klienty
komunikace s dodavateli
tvorba kalkulací
samostatné vedení podřízených
expedice zakázek

Požadavky:
samostatnost
organizační schopnosti
schopnost pracovat na několika úkolech najednou
praxe v oboru výhodou
řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:
přátelské a kreativní prostředí
pestrou náplň práce
6 týdnů dovolené a prémie

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou k osobnímu pohovoru.

Více o studio Abalon na abalon.cz

Společnost
ABALON s.r.o.
Adresa
Branická 1242/32, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel