Jsme společnost podnikající již 20 let ve zdravotnictví. Chcete se stát členem našeho týmu? Tak neváhejte poslat svůj životopis, neboť právě nyní hledáme zájemce na pozici Marketing ředitel značky Lékárna.cz/Mojalekaren.sk.

Finanční účetní

Popis pozice:

Do oddělení finanční účtárny hledáme novou kolegyni na pozici finanční účetní.

Pracovní náplní je samostatné účtování faktur přijatých, účtování faktur vystavených, účtování skladu, vedení pokladny, zpracování výkazů DPH, příprava, zpracování a účtování bankovních výpisů, zpracování časového rozlišení.

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru (není podmínkou)
  • praxe na pozici finanční účetní minimálně 1 rok
  • práce s exelem (základní praktické funkce)
  • znalost systému ABRA výhodou, není podmínkou
  • zodpovědnost, komunikativnost, týmovost
  • pečlivost, spolehlivost, flexibilita
  • aktivní a samostatný přístup k řešení pracovních úkolů

NABÍZÍME:

  • prostor pro osobní rozvoj, pravidelná školení
  • dobré mzdové podmínky
  • práci ve stabilní společnosti - 20 let na trhu
  • firemní bonusový systém
  • notebook, telefon, stravenky, teambuldingy,

Práce na hlavní pracovní poměr

Místo výkonu práce: Chrudim

Nástup možný: od 1.1.2020 nebo dohodou

Společnost
PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.
Adresa
Pardubická 528, Chrudim – Chrudim IV
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., Jana Poláková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.